ז'בוטינסקי 7, קומה 43,
מגדל משה אביב, רמת גן
טלפון: 072-2575-084 | פקס: 03-5750604
קבעו פגישת ייעוץ:

חייגו עכשיו:
072-2575-084

שלחו מייל:

Matan@Hodorov-Law.co.il

או מלאו פרטיכם
וניצור קשר בהקדם:
הופעות בתקשורת:

 אימוץ ילדים

קיבאימוץ ילדיםלתם החלטה אישית או משותפת לאמץ ילד ? מעוניינים לקבל את הייעוץ המשפטי בנוגע לכלל הנושאים הרלוונטיים להליך אימוץ ילדים? זה הזמן להכיר את שירותיו המשפטיים של עורך הדין מתן חודורוב, המתמחה בדיני משפחה ובליווי זוגות או בודדים המעוניינים לאמץ ילד/ה.

הליך אימוץ ילדים הינו הליך מורכב, הן ברמה המשפטית והן ברמה הרגשית- פסיכולוגית. משרדו של עורך הדין מתן חודורוב מתמחה במתן שירותי ייעוץ משפטיים למטרות השלמת הליך אימוץ ילדים, החל משלב הגשת הבקשה לאימוץ ילדים, דרך גיבוש טקטיקה משפטית המותאמת לנסיבות מקרה האימוץ ועד להשלמת הליך האימוץ במלואו.

מסגרת הטיפול המשפטית מוענקת לכם תוך כדי יצירת קשר אישי עמוק, ותוך מתן דגש על השירות והליווי האישי לאורך כל הדרך. במשרדו של עורך הדין מתן חודורוב, תוכלו למצוא אוזן קשבת ונכונות לסיוע וייעוץ משפטי בכל שלבי האימוץ.


אימוץ ילדים בארץ ובחו"ל

עורך הדין מתן חודורוב מתמחה בליווי הליכי אימוץ ילדים, בין אם הם נעשו במסגרת אימוץ ילדים בארץ, ובין אם נעשו במסגרת אימוץ ילדים בחו"ל. בשני המקרים, הליך האימוץ הינו הליך שנועד בסופו של דבר להקנות להורה המאמץ מעמד חוקי על הילד המאומץ.

עם השלמת הליך האימוץ, ההורה המאמץ מחויב לדאוג לכלל צרכיו של הילד ולספק עבורו את כל התנאים הנאותים הקבועים בחוק לצרכי התפתחותו ולצרכי גידולו.

עורך הדין מתן חודורוב המתמחה בין היתר בדיני משפחה וירושה, מאפשר גם לכם, בין אם אתם זוג נשוי (מעורב או חד מיני) ובין אם אתם הורים חד הוריים המעוניינים לאמץ ילד/ה, ליהנות ממגוון נרחב של שירותים משפטיים המלווים אתכם לאורך כל הליך האימוץ.

חוק אימוץ ילדים במדינת ישראל קובע כי על שני ההורים הביולוגיים ליתן את הסכמתם בנוגע לאימוץ ילדיהם, וזאת למעט מקרים חריגים בהם בית המשפט ראשי לפסוק כי הילד הינו בר-אימוץ גם ללא הסכמת ההורים הביולוגיים. במידה וגם הינכם מעוניינים לאמץ ילד או ילדה, מן הראוי להסתייע בשירותיו המשפטיים של עורך דין המתמחה בדיני אימוץ ילדים ובדיני משפחה.

במידה וגם אתם עומדים בפני הליך אימוץ ילדים, זה הזמן להגיע לפגישת ייעוץ במתן חודורוב משרד עורכי דין וליהנות משירות משפטי- מקצועי לאורך כל הדרך.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
אימוץ ילדים
 
רחוב ז'בוטינסקי 7, רמת גן 
קומה 43, מגדל משה אביב
טלפון: 072-2575-084   |   פקס: 03-5750604
משרדנו ממקום במתחם הבורסה