ז'בוטינסקי 7, קומה 43,
מגדל משה אביב, רמת גן
טלפון: 072-2575-084 | פקס: 03-5750604
קבעו פגישת ייעוץ:

חייגו עכשיו:
072-2575-084

שלחו מייל:

Matan@Hodorov-Law.co.il

או מלאו פרטיכם
וניצור קשר בהקדם:
הופעות בתקשורת:

בית דין לעררים

מה מטרתו של בית דין לעררים? מה היא הדרך הטובה ביותר לפנות אל אותו בית דין לעררים? למי מיועד בית דין זה?

מדינת ישראל עושה מאמצים רבים על מנת להקל ולעזור עד כמה שניתן בכל הבירוקרטיה הכרוכה בעולם המשפט. הקמת בית דין לעררים חוסכת לרבים זמן יקר ובעיקר הרבה מאוד עוגמת נפש. הרעיון העומד מאחורי הקמת בית הדין הזה הוא בראש ובראשונה להוריד מהעומס הקיים כיום על בתי הדין העוסקים ימים ולילות בנושאי הגירה.

בית דין לעררים זה הוקם על ידי משרד המשפטים ותפקידו הוא לתת מענה ולעסוק בערעורים הקשורים להחלטות כאלה ואחרות שהתקבלו על ידי הרשות לאוכלוסין והגירה. כל ההחלטות שהתקבלו לגבי זרים שנכנסו לארץ בצורה כזו או אחרת ומעוניינים להמשיך ולשהות במדינת ישראל. כמו כן בכל הקשור לגירוש זרים והטיפול באזרוח של אזרחים בעלי אזרחויות שונות.

בית הדין הזה שהוא ראשון מסוגו יוכל ללא כל צל של ספק להקל רבות על כל אותם הזקוקים לטיפול מיידי של מערכת המשפט הישראלית. הטיפול המשפטי המהיר והיעיל ללא ספק ימנע עוגמת נפש מיותרת.

היכן נמצא בית הדין?
בשלב ראשון בית דין לעררים יופעל באזור ירושלים ובאזור תל אביב כאשר בכוונת משרד המשפטים לפרוס את פעילות בית הדין לאזורים נוספים ברחבי הארץ ובכך להקל עוד יותר הן על המערכת המשפטית והן על אותם זרים המעוניינים בטיפול מהיר בעניינם.

חשוב מאוד לציין כי לטובת הפעלת בית הדין הזה הוקצע צוות מקצועי שמתחמה התחומי העיסוק של בית הדין. כמו כן משרד המשפטים נתן אור ירוק לכל התקנונים והצווים הנדרשים על מנת להעניק לבית דין זה את הכל הסמכויות להן הוא זקוק.

מתן חודורוב משרד עורכי דין
כאמור על מנת להיות מיוצג על הצד הטוב ביותר ובצורה המקצועית ביותר יש לקבל את הייעוץ ממי שמתמחה בתחומי אלו. עורך הדין מתן חודורוב רכש ניסיון רב וידע רב בטיפול בעובדים זרים וכמו כן בטיפול בזרים אשר מעוניינים להסדיר את מעמדם במדינת ישראל. שירות אישי ומקצועי לאורך כל הדרך לשביעות רצון הלקוחות.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
רחוב ז'בוטינסקי 7, רמת גן 
קומה 43, מגדל משה אביב
טלפון: 072-2575-084   |   פקס: 03-5750604
משרדנו ממקום במתחם הבורסה