ז'בוטינסקי 7, קומה 43,
מגדל משה אביב, רמת גן
טלפון: 072-2575-084 | פקס: 03-5750604
קבעו פגישת ייעוץ:

חייגו עכשיו:
072-2575-084

שלחו מייל:

Matan@Hodorov-Law.co.il

או מלאו פרטיכם
וניצור קשר בהקדם:
הופעות בתקשורת:

 בית הדין לעררים

מה הייחודיות של בית הדין לעררים? למי מיועד אותו בית הדין לעררים? מדוע הוחלט על הקמתו של בית הדין לעררים? על מי מומלץ להטיל את מלאכת הייצוג בבית דין זה?

אחת מהבעיות היותר בוערות כיום על סדר היום הציבורי הוא בכל הקשור לטיפול בשוהים בלתי חוקיים במדינת ישראל ובאזרחים זרים אשר הגיעו לישראל בצורה כזו או אחרת. לאורך שנים ארוכות הטיפול בנושאים אלה היה נתון בידיהם של בתי הדין השונים וכתוצאה מכך נגרם עוול לכל אותם אשר היו זקוקים לשירותים יעילים של בתי הדין.

העומס המצטבר והזמן הממושך אשר נדרש על מנת להגיע לכל תיק ותיק הביא למסקנה כי יש להקים גוף נפרד אשר יעסוק בכל נושא הזרים. אשרות שהייה, אזרוח, גירוש, ועוד תחומים רבים. הרעיון העומד מאחורי ההחלטה על הקמת בית דין לעררים הוא לאפשר הן למדינה והן לאותם זרים המבקשים לשנות החלטה כזו או אחרת של רשות האוכלוסין וההגירה.

היעילות של בית הדין הזה תאפשר למדינת ישראל להתמודד בצורה ראויה הרבה יותר עם שהייה של זרים בתחומיה. הטיפול היעיל והמקצועי הינו נתון בשלב הראשון בידיהם של בתי בדין שהוקמו באזור ירושלים ובתל אביב. בכוונת משרד המשפטים להרחיב את הפעילות ולהקים בתי דין באזורים נוספים ברחבי הארץ, בבאר שבע, חיפה ועוד.

בית הדין לעררים? מי ייצג את הזרים?
לאדם מן המניין קשה ביותר להתמודד אל מול הבירוקרטיה ואל מול גופים ממשלתיים גדולים. על כן המשימה לטיפול בערעור של החלטות משרד המשפטים וגורמי ההגירה השונים צריכים להיות בידיו של מי שמתמחה בכך. עורך הדין מתן חודורוב עושה ימים ולילות בייצוגם של זרים רבים. השירות של משרדו של עורך הדין מתן חודורוב ניתן לאלה הזקוקים לכך כבר משלב הכניסה לארץ בנמלי התעופה והים וכמו כן לכאלה ששוהים כבר בארץ.

מתן חודורוב משרד עורכי דין
מתן חודורוב משרד עורכי דין עוסק בתחומי רבים וביניהם נושאי צוואות וירושות, אימוץ, גירושין, משרד הפנים ועוד. ליווי אישי לאורך כל הדרך, מקצועיות ואחריות.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
הסכם הורות משותפת
 
רחוב ז'בוטינסקי 7, רמת גן 
קומה 43, מגדל משה אביב
טלפון: 072-2575-084   |   פקס: 03-5750604
משרדנו ממקום במתחם הבורסה