גירושין

שירותי ייעוץ, סיוע וליווי משפטי


מתן חודורוב משרד עורכי דין, מלווה את כלל לקוחותיו במסגרת מתן שירותי ייעוץ, סיוע וליווי משפטי, בכל ערכאה משפטית הקשורה להליך הגירושין, ובכל בית דין העוסק בנושא, בין אם מדובר בבית המשפט לענייני משפחה ובין אם מדובר בבתי הדין הרבניים.

אצלנו, תוכלו למצוא מחלקה מקצועית הקשובה לצרכי לקוחותיה, ומטפלת בענייניהם על הצד המקצועי והטוב ביותר, וכל זאת,  תוך כדי שמירה על כלל הזכויות והחובות של כל אחד מבני הזוג.

כל תיק בו מעורב משרדו של עורך הדין מתן חודורוב, מתחיל בפגישת ייעוץ והכוונה, במהלכה נבחנים כל דרכי הפעולה בתיק. במהלך פגישת הייעוץ תינתן לכם חוות דעת מקצועית בנוגע לטיפול המקצועי במקרה הספציפי שלכם, וכמו כן, תעמוד לרשותכם האפשרות להיעזר בשירותיו המקצועיים של המשרד.

הסכם גירושין 

חלוקת רכוש משותף, מזונות אישה ומזונות ילדים, הסדרי ראייה ומשמורת, הן רק חלק מהסוגיות המלוות את הליך זה, עימו מתמודדים מאות זוגות מדי שנה, בדרכם לפירוק התא המשפחתי המשותף. למרות הגידול הסטטיסטי במספר מקרים אלו מדי שנה במדינת ישראל, מעטים הזוגות המכירים את סדר ההליכים המשפטיים המתלווים להליך הסכם שכזה, בין אם ההליך מתקיים במוסדות בתי המשפט לענייני משפחה ובין אם הוא מתקיים בבתי הדין הרבניים.

הליווי המקצועי מוענק לכל אחד ואחת מכם במסגרת שירות אישי וטיפול ענייני בכל הסוגיות המתעוררות במהלך הליך הסכם גירושין. במקביל, עורך הדין מתן חודורוב בוחן את האפשרות בין בני הזוג להגעת הסכם גירושין בטרם פנייה לערכאות משפטיות בנושא.

במקרים אלו, מתן חודורוב משרד עורכי דין מנחסים, עורכים עבורכם את ההסכם ומטפלים בכל הדרכים לאישורו אל מול בתי המשפט ובתי הדין הרבניים.

ביטול הסכם גירושין 

חתמתם על הסכם גירושין אך אתם מעוניינים לשנות חלק מסעיפיו? כדאי שתדעו כי בעזרת עורך דין לענייני משפחה, אתם יכולים לנסח בקשה מסודרת לבית המשפט על מנת שתוכלו להביא לשינוי בהסכם אשר חתמתם עליו. בית המשפט לענייני משפחה נוטה לקבל שינוי בסעיפי ההסכם במידה ויש בהם צורך מהותי, אך הוא אינו נוטה לקבל מצב של ביטול הסכם זה לאלתר. 

מזונות גירושין

בהסכם שנחתם הקציבו לך סכום מזונות נמוך ממה שאת זקוקה לו? כדאי שתדעי שיש לכך פתרון! באמצעות פניה לעורך דין לענייני משפחה, תוכלי לבקש מבית המשפט לשנות את הסעיפים הרלוונטיים בהסכם הגירושין על מנת שיבוצע שינוי בסכום המזונות כמה שיותר מהר.

קביעת מזונות אישה לאחר גירושין

מזונות אישה נקבעים לפי מספר פרמטרים ולכן לא כל אישה תקבל את אותו סכום שקיבלה אישה אחרת כאשר נחתם הסכם גירושין. חשוב להכיר את תהליך קביעת המזונות ולקבל ייעוץ מעורך דין בתחום דיני משפחה. קביעת סכום המזונות יכול להשתנות בעקבות פניה של האישה או הגבר להפחתה או הגדלה של הסכום. שינוי סכום המזונות הוא תהליך מורכב הדורש הוכחות המדגישות את הצורך והדרישה של אחד מהצדדים לעשות שינוי בסכום המזונות. 

ביטול הסכם גירושין דרך משרד עורך הדין מתן חודורוב

במידה וההסכם לא תואם את המצב הנוכחי של בני הזוג הגרושים והמצב האישי של הילדים הנשארים בביתה של האישה, חשוב לפנות לבית המשפט בבקשה לבצע שינוי מהיר בהסכם הגירושין. אם אתם מעוניינים בביטול הסכם גירושין או שינוי של חלק מסעיפיו, אתם מוזמנים לפנות למשרד עורך הדין מתן חודורוב ולקבל ייעוץ מקצועי ואישי לניסוח הבקשה לבית המשפט. צוות המשרד של עורך הדין מתן חודורוב יעזור לכם בתהליך המורכב של שינוי או ביטול ההסכם עם הגרוש או הגרושה ולהביא לכך שתוכלו לקיים שיגרת חיים כלכלית אשר תתאים לכם ולילדים שלכם. 

 

  
גירושין
קבעו פגישת ייעוץ:
חייגו עכשיו: 072-2575-084
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
 
רחוב ז'בוטינסקי 7, רמת גן 
קומה 43, מגדל משה אביב
טלפון: 072-2575-084   |   פקס: 03-5750604
משרדנו ממקום במתחם הבורסה