ז'בוטינסקי 7, קומה 43,
מגדל משה אביב, רמת גן
טלפון: 072-2575-084 | פקס: 03-5750604
קבעו פגישת ייעוץ:

חייגו עכשיו:
072-2575-084

שלחו מייל:

Matan@Hodorov-Law.co.il

או מלאו פרטיכם
וניצור קשר בהקדם:
הופעות בתקשורת:

 הסכם גירושין

חלוקת רכוש משותף, מזונות אישה ומזונות ילדים, הסדרי ראייה ומשמורת, הן רק חלק מהסוגיות המלוות את הליך הסכם גירושין, עימו מתמודדים מאות זוגות מדי שנה, בדרכם לפירוק התא המשפחתי המשותף. למרות הגידול הסטטיסטי במספר מקרי הגירושין מדי שנה במדינת ישראל, מעטים הזוגות המכירים את סדר ההליכים המשפטיים המתלווים להליך הסכם גירושין, בין אם ההליך מתקיים במוסדות בתי המשפט לענייני משפחה ובין אם הוא מתקיים בבתי הדין הרבניים.

עורך הדין מתן חודורוב, הינו עורך דין המתמחה בדיני משפחה בכלל ובדיני גירושין בפרט. משרדינו מטפל מדי שנה בעשרות זוגות המעוניינים לסיים את הליך הסכם גירושין על הצד המהיר ביותר ולצאת לדרך חדשה בחייהם.


הסכם גירושיןשירותי ייעוץ, סיוע וליווי משפטי

מתן חודורוב משרד עורכי דין, מלווה את כלל לקוחותיו במסגרת מתן שירותי ייעוץ, סיוע וליווי משפטי, בכל ערכאה משפטית הקשורה להליך הסכם גירושין, ובכל בית דין העוסק בנושא, בין אם מדובר בבית המשפט לענייני משפחה ובין אם מדובר בבתי הדין הרבניים.

הליווי המקצועי מוענק לכל אחד ואחת מכם במסגרת שירות אישי וטיפול ענייני בכל הסוגיות המתעוררות במהלך הליך הסכם גירושין. במקביל, עורך הדין מתן חודורוב בוחן את האפשרות בין בני הזוג להגעת הסכם גירושין בטרם פנייה לערכאות משפטיות בנושא.

במקרים אלו, מתן חודורוב משרד עורכי דין מנחסים ועורכים עבורכם את הסכם הגירושין, ומטפלים בכל הדרכים לאישורו אל מול בתי המשפט ובתי הדין הרבניים.

מתן חודורוב משרד עורכי דין, תוכלו למצוא מחלקה מקצועית הקשובה לצרכי לקוחותיה, ומטפלת בענייניהם על הצד המקצועי והטוב ביותר, וכל זאת,  תוך כדי שמירה על כלל הזכויות והחובות של כל אחד מבני הזוג.

כל תיק הסכם גירושין בו מעורב משרדו של עורך הדין מתן חודורוב, מתחיל בפגישת ייעוץ והכוונה, במהלכה נבחנים כל דרכי הפעולה בתיק. במהלך פגישת הייעוץ תינתן לכם חוות דעת מקצועית בנוגע לטיפול המקצועי במקרה הסכם גירושין שלכם, וכמו כן, תעמוד לרשותכם האפשרות להיעזר בשירותיו המקצועיים של המשרד.

במידה וגם אתם החלטתם על פירוק התא המשפחתי, צרו קשר עוד היום עם מתן חודורוב משרד עורכי דין, שיסייע גם לכם להגיע אל נקודת הסיום בדרך הנוחה והמהירה ביותר.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
הסכם גירושין
 
רחוב ז'בוטינסקי 7, רמת גן 
קומה 43, מגדל משה אביב
טלפון: 072-2575-084   |   פקס: 03-5750604
משרדנו ממקום במתחם הבורסה