קבעו פגישת ייעוץ:

חייגו עכשיו:
072-2575-084

שלחו מייל:

Matan@Hodorov-Law.co.il

או מלאו פרטיכם
וניצור קשר בהקדם:
הופעות בתקשורת:

 עורך דין לענייני מזונות

מה החשיבות של עורך דין לענייני מזונות? מה תפקידו של עו"ד למזונות ילד? באילו תחומים עוסק משרד עורכי הדין של מתן חודורוב?

ללא ספק כי אחד התחומים היותר רגשיים והיותר בעייתיים הוא כל נושא הגירושין והיחסים הפנים משפחתיים. נושא המשפחתיות הוא נושא אמוציונאלי מאוד ולעיתים גורם לאנשים כאלה ואחרים להיות מונעים מאגו ויצר הנקמה. כמו כן חשוב להבין כי נושא המזונות בפרט עשוי לקבוע את העתיד של כל הגורמים המעורבים.

לפיכך חשוב מאוד להטיל את המלאכה על עורך דין לענייני מזונות מנוסה ביותר ובעל מוניטין רב. עורך דין לענייני מזונות מתן חודורוב מומחה בתחום דיני המשפחה ויעזור לכם להגיע אל ההסכם הראוי והטוב ביותר עבורכם ועבור ילדיכם.
כל נושא המזונות כולל למעשה את נושא מזונות האישה וכמו כן את נושא מזונות הילדים. המטרה העיקרית בנושא מזונות הילדים היא לדאוג בראש ובראשונה לעתידם של הילדים ולהבטיח כי הגירושים של הוריהם לא יפגעו בזכויותיהם ולא יחסירו מהם את הצרכים הנדרשים להם בכל שלב עד היותם בני שמונה עשרה.

עורך דין לענייני מזונות שמייצג את האב נדרש לעיתים לשלב בין יכולותיו הכלכליות של האב כמשלם המזונות לצד הצרכים של ילדיו. ישנם מקרים בהם הכנסתה של האם גדולה משל האב ועל כן כל מקרה נבחן לגופו.

עו"ד לענייני מזונות? יתרונותיו של מתן חודורוב משרד עורכי דין!
כאמור על מנת לזכות למוניטין רב בתחום זה יש לצבור ניסיון והצלחות. עו"ד לענייני מזונות מתן חודורוב ייצג ועזר ללקוחות מרוצים רבים. ניסיון וידע וכמו כן הקפדה על שירות אישי לאורך כל הדרך. הצוות המקצועי של עורך דין לענייני מזונות מתן חודורוב ילווה ויפעל לטובת ההסכם הטוב והראוי ביותר עבורכם.

עו"ד להוצאת מזונות? מתן חודורוב משרד עורכי דין פועל למענכם!
עו"ד להוצאת מזונות מתן חודורוב וכל צוות משרדו ימצאו את הדרך הטובה ביותר והמכובדת ביותר לעזור לכם לסיים מערכת נישואין כושלים לטובת עתיד טוב ביותר. עו"ד למזונות ילד הפועל לטובת שמירה על זכויותיו של הילד במהלך הגירושין ולאחריהן.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
עורך דין עובדים זרים
 
רחוב ז'בוטינסקי 7, רמת גן 
קומה 43, מגדל משה אביב
טלפון: 072-2575-084   |   פקס: 03-5750604
משרדנו ממקום במתחם הבורסה