ז'בוטינסקי 7, קומה 43,
מגדל משה אביב, רמת גן
טלפון: 072-2575-084 | פקס: 03-5750604
קבעו פגישת ייעוץ:

חייגו עכשיו:
072-2575-084

שלחו מייל:

Matan@Hodorov-Law.co.il

או מלאו פרטיכם
וניצור קשר בהקדם:
הופעות בתקשורת:

 עורך דין עובדים זרים

מה תפקידו של עו"ד עובדים זרים? איך שומרים על זכויותיהם של העובדים הזרים? מה המשמעות של עורך דין עובדים זרים?

במדינת ישראל ובעוד הרבה מאוד מדינות אחרות על גבי הגלובוס ישנם עובדים זרים אשר עושים מלאכות חשובות ביותר, מלאכות רבות שלעיתים אזרחי אותה מדינה אינם מוכנים לעסוק בהם. אותם אזרחים זרים מגיעים למדינת ישראל לרוב בעזרת אישורי עבודה על פי חוק. עם זאת ישנם מקרים רבים שאין הקפדה יתרה על זכויותיהם של אותם עובדים זרים הן מצד רשויות החוק וכמו כן הן מצד המעסיקים והחברות השונות שהביאו אותם ארצה.

על מנת שזכויותיהם של אותם עובדים זרים לא ירמסו יש צורך שייוצגו על ידי עו"ד עובדים זרים המנוסים והמומחים לתחום זה. עורך דין עובדים זרים מתן חודורוב וצוותו לקחו על עצמם את ייצוגם וההגנה על זכויותיהם של עובדים זרים רבים.
ההתנהלות אל מול גורמי ההגירה השונים ואל מול גורמים וגופים ממשלתיים אינה קלה ולעיתים אינה מתאפשרת לאזרחי המדינה ועל אחת כמה וכמה לאזרחים ועובדים זרים. הבירוקרטיה המסועפת מערימה קשיים רבים ועל כן הדרך הטובה ביותר על מנת להגיע אל התוצאות הטובות ביותר היא השכרת שירותיו של עורך דין עובדים זרים. הנושאים המרכזיים בהם מטפל עורך דין עובדים זרים הוא בעיקר נושאי אשרות העבודה, מעמדם, זכויותיהם ועוד.

אישורי עבודה לעובדים זרים? עורך הדין מתן חודורוב לשירותכם!
משרד עורכי הדין של מתן חודורוב רכש ידע וניסיון רב בתחום הטיפול וכמו כן בנושאי אישורי עבודה לעובדים זרים. עובדים זרים רבים פוקדים את הארץ ועוסקים בעיקר בתחומי החקלאות, הבנייה, הסיעוד וכולי. עורך דין עובדים זרים מתן חודורוב מעניק את הטיפול המשפטי והייעוץ המקצועי ביותר על מנת להגן ולמנוע עוולות מאותם עובדים זרים.

ייצוג עובדים זרים? מה הם תחומי פעילותו של מתן חודורוב משרד עורכי דין?
מעבר להתמחות המשרד באותו ייצוג עובדים זרים ניתן לשכור את שירותי המשרד בתחום המשפחה. גירושין, צוואות וירושות, פונדקאות ועוד. שירות אמין, מקצועי ואחראי ביותר. ליווי צמוד וכמו כן הדרכה והכוונה לשביעות רצון הלקוח.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
אזרחות לבן זוג זר
 
רחוב ז'בוטינסקי 7, רמת גן 
קומה 43, מגדל משה אביב
טלפון: 072-2575-084   |   פקס: 03-5750604
משרדנו ממקום במתחם הבורסה